sborový miniweb pro členy, přátele a sympatizanty     :-)))

LEF ADVENT 2018

přidáno: 10. 12. 2018 0:34, autor: J SR   [ aktualizováno 10. 12. 2018 0:35 ]

Přejeme požehnané prožití adventu, hodně milých setkání, času na sebe i své blízké ...... třeba k tomu přispěje i náš (zatím) poslední LEF. Zveme i na tradiční vánoční hru dětí.

LEF advent 2018

7. 10. 2018 KONCERT SVATOPLUK

přidáno: 5. 10. 2018 5:25, autor: J SR

Zveme na koncert skupiny Svatopluk. která vznikla na troskách skupiny Pozdravpánbu. A ta se dostala do ruin po onemocnění Svatopluka Karáska. Jak tenhle zpěvák dokáže dál koncertovat, když těžká nemoc zasáhla jeho hlasivky i řečová centra? Přijďte se té záhadě podívat na kloub. Ale připravte se na událost a strašný nářez. Sváťa ještě nikdy nekoncertoval tak rockově a tvrdě. Kdy? 7. října 2018 ve 14:OO hodin v kostele.

16. 9. 2018 OTEVŘENÁ ZAHRADA

přidáno: 11. 9. 2018 12:34, autor: J SR   [ aktualizováno 11. 9. 2018 12:38 ]

Opět zveme k návštěvě naší farní zahrady. Tentokrát v neděli 16. 9. po bohoslužbách na podzimní zahradní párty. Je to možnost užít si atmosféru místa, nespěchat, setkat se s přáteli, ..... přijďte!

9. 9. 2018 bohoslužby na Petříně

přidáno: 7. 9. 2018 1:06, autor: J SR   [ aktualizováno 7. 9. 2018 1:07 ]

Bohoslužby se tuto neděli výjimečně nekonají v Libčicích. Jedeme na návštěvu k přátelům starokatolíkům na Petřín. Bohoslužby se konají v Kostele svatého Vavřince v Petřínských sadech. Kostel je naproti Zrcadlovému bludišti a Petřínské rozhledně. Doprava je možná vlakem do stanice Praha-Podbaba a potom tramvají na Pohořelec a pěšky cca 1 km ke kostelu, nebo na Vítězném náměstí (Kulaté náměstí) přestoupit na autobus a dojet ke Strahovskému stadionu a potom opět pěšky cca 1 km (ale po rovině). Domlouvá se společný odjezd v 8:42 vlakem z Kralup nad Vlatavou, nebo 8:49 z Libčic. Těšíme se a zveme.

Pro navigaci je možné použít souřadnice  50°4′58,88″ s. š., 14°23′46,01″ v. d.

19. 5. 2018 OTEVŘENÁ ZAHRADA

přidáno: 15. 5. 2018 6:23, autor: J SR   [ aktualizováno 15. 5. 2018 6:25 ]

Naši přátelé pořádají již podesáté festival pěveckých sborů. Koná se skoro po celou sobotu na farní zahradě, v našem kostele a tentokrát i v libčické Kotelně. Tématem letošního festivalu je Baroko. Velmi rádi na festival zveme :-)

O festivalu je možné se dozvědět mnohem víc na stránkách pěveckého sboru Scandula nebo na stránkách Libčické křižovatky.

2. 4. 2018 18:00 VELIKONOČNÍ KONCERT

přidáno: 29. 3. 2018 4:33, autor: J SR

Zveme na Pondělí Velikonoční na večerní koncert. Soubor Scandula si na něj připravil skladbu Stabat Mater maďarského skladatele Ference Liszta. Ten pro ni použil méně obvyklou verzi Stabat mater speciosa, která v sobě propojuje vánoční téma Kristova narození s velikonočním tématem jeho utrpení. Kromě této skladby Scandula zazpívá i další skladby různých autorů, na varhany zahraje Eva Dobošová, uslyšíte také smyčcové kvarteto libčické ZUŠ.

Otevřený dopis předsedům obou komor Parlamentu ČR ve věci azylu čínských křesťanů

přidáno: 9. 3. 2018 5:11, autor: J SR   [ aktualizováno 9. 3. 2018 5:29 ]

Text dopisu je uveřejněný primárně na webu e-petice.cz, konkrétně na adrese https://e-petice.cz/petitions/otevreny-dopis-predsedum-obou-komor-parlamentu-cr-ve-veci-azylu-cinskych-krestanu.html Pokud vám další osud lidí v těžké situaci není lhostejný, prosíme Vás o jeho podporu podpisem na výše uvedeném odkazu. Text dopisu také přikládáme:

24. 12. 2017 15:00 ŠTĚDROVEČERNÍ NEŠPORY

přidáno: 20. 12. 2017 0:43, autor: J SR

Zveme na Štědrý den odpoledne na chvíli příjemné hudby, možnost ztišení a setkání s přáteli. Koncert připravila libčická Scandula.

2017 plakatek

LEF ADVENT 2017

přidáno: 6. 12. 2017 4:36, autor: J SR

Pro všechny, koho zajímají novinky a pozvání z našeho kostela je tu ještě čerstvý LEF. Přejeme požehnaný Advent.

LEF Advent 2017 mini

1. 11. 2017 Zpráva pro děti k vánoční hře

přidáno: 1. 11. 2017 6:51, autor: J SR

.maet ývoklěden ínčonáv a šámoT ,adraJ išav ívardz yksnófu sáv oT !EIMÍRUHIN